KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482039
nr 1548 2039
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Landskap. Signerad, daterad -71. Akvarell, bildmått: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:26:54
1.000 kr
1.200 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube